همان‌طور که می‌دانید هر سایتی نیازمند تولید محتوای مداوم و باکیفیت است تا نزد گوگل سایتی پویا و باارزش شناخته شود. طبیعتا شما باید تولید محتوای سایت خود را به گروه یا فردی بسپارید که محتوایی با کیفیت با قیمتی مناسب ارائه دهد. قیمت تولید محتوا به دامنه، اندازه محتوا، زمان تحویل و پیچیدگی موضوع آن ارتباط دارد. تولید محتوای با کیفیت هم سایت شما را درنگاه کاربر جذاب تر می کند و هم سئو آن را بهینه می‌کند.

تعرفه‌ی تولید محتوا چقدر است؟

ایجاد محتوای با کیفیت بالا بسته به پیچیدگی، تحقیقات و موارد دیگر می تواند طیف وسیعی را دربرگیرد، اما به طور کلی محدوده قیمت ۵۰ هزار تومان تا ۲۰۰ هزار تومان برای محتوای جامع متنی، درنظر داشته باشید. برای تولید محتوا نیاز دارید تحقیقات، تجزیه و تحلیل و برنامه ریزی استراتژی خود را جمع‌‌آوری کنید. با استفاده از آن، می‌توانید جذاب ترین محتوایی را ایجاد کنید که مخاطبان مورد نظر شما از خواندن و به اشتراک گذاری آن‌ها لذت خواهند برد و مهمتر از همه، آن را مفید بدانند.

تعرفه تولید محتوا - هزینه تولید محتوا برای سایت - تولید محتوا به انگلیسی

بنابراین هزینه تولید محتوا به فاکتورهای زیادی بستگی دارد که این مورد طیف گسترده‌ای از قیمت ها را تشکیل می‌دهد. شما باید این مورد را در نظر بگیرید که هزینه‌ای که برای تولید محتوا می پردازید در واقع یک سرمایه گذاری با نرخ بازگشت سرمایه بالاست. پس در پرداخت هزینه مناسب برای تولید محتوا به هیچ عنوان تردید نکنید. سئودیجیکو مفتخر است که بهترین و با کیفیت‌ترین محتوای سئو شده را با کمترین تعرفه تولید محتوا در مارکت ارائه می‌دهد.

تعرفه تولید محتوا - هزینه تولید محتوا برای سایت - تولید محتوا به انگلیسی

برای تولید محتوا می‌توان از انواع رسانه‌های دیجیتال استفاده کرد تا تاثیر بیشتری روی مخاطبان شما بگذارد. برخی از نمونه‌های محتوا عبارتند از:

 1. اینفوگرافیک
 2. کتاب‌های الکترونیکی
 3. مطالعات موردی
 4. ویدئوها
 5. منابع صفحات
 6. مقالات و پست‌های وبلاگ
 7. محتوای تعاملی

پس از تصمیم گیری در مورد موضوع و قالب محتوا، گام بعدی در این فرایند ایجاد یک طرح کلی برای محتوای مورد نظر است.

تعرفه تحقیق محتوا چقدر است؟

بسته به اندازه و محدوده اهداف، کسب و کار شما متغیر است. یک حسابرسی بازاریابی کامل ممکن است شامل موارد زیر باشد:

تعرفه تولید محتوا - هزینه تولید محتوا برای سایت - تولید محتوا به انگلیسی
 • موجودی محتوای سایت موجود
 • برنامه ریزی محتوایی و بررسی منابع
 • بررسی رسانه‌های اجتماعی
 • بررسی عملکرد رقبا
 • بهینه سازی محتوای وب سایت
 • ردیابی تجزیه و تحلیل محتوای سایت

مهم‌ترین نکته‌ای که باید در نظر داشته باشید این است که تعیین کنید اهداف کمپین شما چیست؟ با درک اهداف خود در درجه‌ی اول، می‌توانید هزینه‌ی بالقوه یک کمپین را بهتر درک کنید. بسیاری از اهداف بازاریابی محتوا وجود دارد که ممکن است برای تجارت شما اعمال شود مانند: ایجاد آگاهی از برند، افزایش بازدیدکنندگان وب سایت، افزایش سرنخ ها و لیدها(Leads) و افزایش فروش آنلاین.

تحقیقات نقطه شروع مهمی برای هر استراتژی بازاریابی محتوا است. بدون آن، شما نمی‌توانید معیارها یا KPIهای بازاریابی و انتظارات درست را هنگام اجرای استراتژی اندازه گیری کنید. در زیرجدول قیمت هزینه تولید محتوا را مشاهده می کنید. مدت زمان تحویل محتوا نیز حداکثر 4 روز است. برای ثبت سفارش محتوای خود نیز می‌توانید فرم موجود در این صفحه را پر کنید.

جدول هزینه / قیمت تولید محتوا

نکته 1 : سفارش هایی که مجموعا بالای 20,000 کلمه باشند شامل 20% تخفیف می‌شوند.

نکته 2 : برای سفارش تولید پادکست یا محتوای صوتی، به صفحه مربوطه مراجعه کنید (بر روی تولید پادکست کلیک کنید).

خدمات

هزینه هر کلمه محتوای عمومی

هزینه هر 1000 کلمه محتوای عمومی

هزینه هر کلمه محتوای تخصصی

هزینه هر 1000 کلمه محتوای تخصصی

تولید محتوای وب سایت فارسی

55 تومان

55,000 تومان

65 تومان

65,000 تومان

تولید محتوای متنی فارسی

55 تومان

55,000 تومان

65 تومان

65,000 تومان

تولید محتوای توضیحات محصول فارسی

65 تومان

65,000 تومان

70 تومان

70,000 تومان

تولید محتوای متنی انگلیسی

110 تومان

110,000 تومان

120 تومان

120,000 تومان

ترجمه محتوای انگلیسی به فارسی

90 تومان

90,000 تومان

100 تومان

100,000 تومان

ترجمه محتوای فارسی به انگلیسی

120 تومان

120,000 تومان

140 تومان

140,000 تومان

فرم ثبت سفارش

این فیلد برای هدف اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

تعرفه تولید محتوا - هزینه تولید محتوا برای سایت - تولید محتوا به انگلیسی

پس از ثبت سفارش شما، تیم پشتیبانی ما با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را به شما می‌دهد و شما نیز نقطه نظرات خود را بیان می‌کنید. تیم تولید محتوای حرفه‌ای ما، محتوای مدنظر شما را آماده کرده و حداکثر در طی 4 روز برای شما ارسال می‌کند.

هزینه یک استراتژی تولید محتوا چقدر است؟

تعرفه تولید محتوا - هزینه تولید محتوا برای سایت - تولید محتوا به انگلیسی

طراحی استراتژی‌های دیجیتالی را می توان از ۶۰۰ هزار تومان تا ۳ میلیون تومان یا بیشتر برای یک استراتژی جامع که ممکن است برای سایت فروشگاهی مناسب باشد، قیمت گذاری کرد. هنگامی که اهداف مورد نظر خود را برای بازاریابی محتوا مشخص کردید، مرحله بعدی شروع به توسعه استراتژی بازاریابی محتوای باکیفیت است. بسیاری از اجزای مختلف در یک استراتژی بازاریابی محتوا دخیل هستند که شامل موارد زیر است:

 1. فهرست مطالب موجود شما
 2. تجزیه و تحلیل مخاطبان هدف شما
 3. تعیین اهداف و نشانه‌های هدف
 4. ایجاد یک برنامه محتوای سفارشی برای تجارت شما

یکی از ضروری‌ترین بخش‌های این فرایند تقویم محتوایی است. با استفاده از این تقویم، می‌توانید موضوعات مقاله یا پست‌های وبلاگ را از قبل برنامه ریزی کنید، بنابراین زمان زیادی برای تحقیق، ایجاد و تبلیغ محتوای خود برای مشتریان مرتبط دارید. حتی هنگامی که ایده‌های خود را از دست می دهید، بازگشت به تقویم محتوای خود به شما این امکان را می‌دهد محتوای جدیدی ایجاد کنید. ایجاد تقویم محتوایی به شما این امکان را می دهد تا موضوعاتی را که برای مخاطبان شما مهم هستند از پیش برنامه ریزی کنید تا سرعت ایجاد محتوا را کارآمد نگه دارید.

یک استراتژی شامل تمام تحقیقات ذکر شده در بالا و همچنین یک برنامه ریزی دقیق است. از آنجا که استراتژی بسیار مهم است و اندازه و دامنه مشاغل مورد نیاز برای استراتژی بسیار متفاوت است، متوجه خواهید شد که قیمت این نوع کارها متفاوت خواهد بود. ایجاد یک تقویم محتوایی می تواند دردسر زیادی داشته باشد زیرا در آن باید مشخص کنید که چه مقدار از محتوا را می‌خواهید برای چه کسانی و با چه پیامی تولید کنید.

هزینه بهینه سازی محتوا چقدر است؟

تعرفه تولید محتوا - هزینه تولید محتوا برای سایت - تولید محتوا به انگلیسی

هزینه بهینه سازی محتوای سایت موجود یا جدید شما می تواند متفاوت باشد. در مجموع بسیاری از افراد برای پیاده سازی و اجرای تغییرات مورد نیاز مبلغ متغیری را برای هر محتوا دریافت می کنند. خدمات سئو سایت با کیفیت، تضمین می‌کند که موتورهای جستجو و مخاطبان مورد نظر شما محتوا را از طریق بسیاری از کانال های آنلاین مختلف پیدا می‌کنند و در نتیجه آگاهی و اعتبار برند شما را افزایش می دهند.

انجام تحقیق و انتخاب بهترین عناوین برای رتبه بندی ارگانیک در جستجو این است که چگونه می‌توانید محتوا را در حضور افراد بیشتری به دست آورید. بهینه سازی عناوین صفحات، ایجاد URL های مناسب سئو، بهینه سازی برچسب‌های alt تصویر و ادغام برچسب های سرصفحه برای جنبه‌های روی صفحه سایت و محتوای نوشته شده مهم است.

پس علاوه بر تولید محتوا، سایت شما برای دیده شدن توسط مخاطبانتان، نیاز به سئو دارد تا بتواند در صفحه اول نتایج گوگل به نمایش در بیاید. شما می‌توانید تولید محتوا و سئو سایت خود را به آژانس تخصصی سئودیجیکو بسپارید تا علاوه بر تداوم و پیشرفت برنامه تولید محتوای شما، رتبه سایت شما نیز ارتقا یابد و ورودی هایی که می‌گیرید نیز افزایش یابد و در نتیجه فروش سایت شما بالاتر رود. همین حالا می‌توانید سفارش سئو سایت خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما مشاوره سئو و تولید محتوا رابه صورت رایگان به شما ارائه دهند.

تعرفه تبلیغ محتوا چقدر است؟

تعرفه تولید محتوا - هزینه تولید محتوا برای سایت - تولید محتوا به انگلیسی

با وجود چنین مجموعه گسترده‌ای از گزینه‌ها برای توزیع محتوا، قیمت تولید محتوا با توجه به فروشنده و اهداف کمپین متفاوت است. قیمت‌های توزیع برای ایجاد، بهینه سازی و مدیریت حساب‌های رسانه‌های اجتماعی بین ۳۰ تا ۶۰ هزار تومان در ساعت متغیر است.

ممکن است نیاز شود بودجه تبلیغاتی ۱۰۰ تا ۳۰۰ هزار تومانی را کنار بگذارید تا ببینید آیا می توانید از جذب مناسب و در نهایت ROI قابل اندازه گیری برای یک محتوا خاص برخوردار شوید یا خیر.

این موضوع یکی از جنبه‌های رو به رشد بازاریابی دیجیتال این روزها است و برخی از شرکت‌ها ماهانه چند ده میلیون تومان هزینه می کنند تا یک محتوای خود را تبلیغ کنند. اکنون که محتوای شما بهینه شده است، مولفه بعدی نمایش محتوای مناسب به مخاطبان هدف است.

در سال‌های اولیه‌ی توزیع شبکه اینترنت، تنها راه‌های تبلیغ و توزیع مطالب شما به صورت تابلوهای پیام یا انجمن‌ها بود و شاید برخی از بیانیه‌های مطبوعاتی قدیمی! اما امروزه شما جایگزینی سریع‌تر و کارآمدتر برای جلب توجه مخاطب هدف در شبکه‌های اجتماعی مانند توییتر، فیس بوک، لینکدین، پینترست، یوتیوب و بسیاری دیگر دارید.

راه اندازی و مدیریت صحیح حساب‌های رسانه‌های اجتماعی شما می‌تواند در جذب مخاطب وفادار که بتواند نظردهی، پسندیدن و اشتراک گذاری محتوا را انجام دهد، موثر باشد. درج نام تجاری و لوگوی شرکت در سفارشی سازی شبکه‌های اجتماعی مختلف باعث ایجاد اعتماد و اطمینان به نام تجاری شما میان کاربران می‌شود.

left_top_02left_top_01

عوامل تعیین کننده تعرفه تولید محتوا چیست؟

  1. کیفیت محتوا :
   بدیهی است که هر چه کیفیت محتوا بالاتر باشد هزینه آن بیشتر خواهد شد.
  2. سختی کلمه کلیدی:
   اگر رقابت در کلمه کلیدی انتخاب شده زیاد باشد هزینه تولید محتوا بالاتر خواهد رفت.
  3. حجم محتوا :
   این مورد نیز بدیهی است که با افزایش حجم محتوا میزان قیمت تولید آن نیز بیشتر خواهد شد.
  4. رعایت اصول سئو:
   اگر اصول سئو به صورت تخصصی در محتوا رعایت شود قطعا هزینه تولید محتوا بالاتر خواهد رفت.
  5. زمان تحویل محتوا : چون سئودیجیکو سفارشات بسیاری را دریافت می کند زمان تحویل محتوا را بسیار مهم می‌داند و در تعرفه تولید محتوا اثرگذار است.

استانداردهای سئودیجیکو در تولید محتوا

 • به هیچ وجه محتوای ارائه شده نباید کپی باشد و این مورد با ابزارهای تخصصی چک می‌شود تا محتوای ارائه شده کاملاً یونیک و خاص باشد.
 • تولید محتوا می‌تواند انواع مختلفی داشته باشد مانند ترجمه، تألیف و یا تلفیقی از این دو. در سئودیجیکو هر سه مدل آن ارائه می‌شود.
 • بعد از تولید محتوا، کارشناس دیگری آن را از نظر فاکتورهای سئو بررسی کرده و بهینه سازی می‌کند.
 • فاکتور چگالی کلمات کلیدی حتما در آن رعایت می‌شود.
 • شما می‌توانید درخواست تحلیل رقبا را در بخش توضیحات فرم بنویسید تا کارشناسان ما قبل از تولید محتوا رقبای شما را ارزیابی کنند و نتیجه‌ی بهتری دریافت کنید.
 • عنوان بندی متن بسیار مهم است و تاثیر بسیار زیادی دارد که این کار به دقت بررسی و انجام خواهد شد.
تعرفه تولید محتوا - هزینه تولید محتوا برای سایتتعرفه تولید محتوا - هزینه تولید محتوا برای سایت - تولید محتوا به انگلیسی

چرا باید تولید محتوای خود را به سئودیجیکو بسپاریم؟

سئودیجیکو با نویسندگان حرفه‌ای و مجرب خود، محتوای سفارشی شما را در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت آماده می‌کند.

مزیت سفارش تولید محتوا به آژانس تخصصی سئودیجیکو در این است که شما علاوه بر دریافت محتوای با قیمت مناسب برای سایت خود، مطالب با کیفیتی دریافت می‌کنید که مطابق اصول سئو و بهینه سازی سایت هستند. با رعایت اصول سئو شما می‌توانید به سرعت افزایش رتبه داشته باشید و با افزایش رتبه می‌توانید فروش محصولات و خدمات خود را افزایش دهید.

اگر شما برای هزینه تولید محتوای خود نیاز به مشاوره دارید کافیست به فرم تماس ما مراجعه کرد و درخواست مشاوره را پر کنید تا مشاورین ما به سرعت با شما تماس گرفته و شما را راهنمایی کنند.

وبلاگ

پاسخ کامل و جامع هرسوالی که در زمینه سئو و طراحی سایت وردپرسی دارید را می توانید به سادگی در وبلاگ ما پیدا کنید.

( قیمت تولید محتوا در اینستاگرام ، نمونه کار تولید محتوا ، تولید محتوا برای محصول ، قیمت تولید محتوا ، هزینه تولید محتوا ، استخدام تولید محتوا ، قیمت تولید محتوای الکترونیکی ، قیمت تولید محتوای انگلیسی ، تولید محتوا علمی ، تعرفه تولید محتوا در شبکه های اجتماعی ، نمونه تولید محتوا در اینستاگرام ، نمونه تولید محتوا در ابتدایی ، نمونه فایل تولید محتوا ، نمونه تولید محتوا با پاورپوینت ، تعرفه تولید محتوا تصویری ، نمونه کار تولید محتوای الکترونیکی ، تولید محتوا برای محصول ، کار تولید محتوا در منزل )

ديدگاه 2

۷w7gw7

hpmsfp

نوشتن یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

Call Now Buttonمشاوره رایگان سئو سایت