خدمات seo، خدمات سئو یا خدمات بهینه سازی سایت همه به یک معنی بوده و در جهت گرفتن رتبه خوب از نظر موتور های جستجو و قرار گرفتن در صفحه اول گوگل، توسط آژانس تخصصی سئودیجیکو به مشتریان عزیز ارائه می شود.

همه ما می دانیم که امروزه روز به روز کاربران اینترنت در حال افزایش هستند و یکی از بهترین روش ها برای تبلیغات کسب و کار خود، داشتن یک سایت است؛ همچنین قرار دادن آن سایت در صفحه اول گوگل امری حیاتی و حفظ جایگاه آن در رتبه های برتر امری کاملا ضروری تر محسوب می شود.

خدمات سئو دیجیکو seo

خدمات سئو چیست و چگونه به کسب و کار شما کمک می کند ؟

خب در پاراگراف قبل اشاره کوچکی به سوال “سئو چیست” کردیم. اگر بخواهیم بیشتر توضیح دهیم باید بگوییم به فعالیت های انجام شده درون و بیرون وب سایت در جهت قرار گرفتن کلمات کلیدی سایت در صفحه اول و رتبه های برتر گوگل و حفظ جایگاه آن ها، خدمات سئو گویند. سرویس های سئو، خدماتی برای بهینه سازی موتورهای جستجو هستند که برای افزایش ترافیک و در نهایت بازدید ارگانیک وب سایت ها طراحی شده اند. این موارد را اغلب آژانس ها یا فریلنسرهایی ارائه می دهند که در همه جوانب سئو متخصص هستند.

سئو یکی از کم هزینه ترین راه ها برای رشد کسب و کار یک فرد است. زیرا هزینه تبلیغات در این دوره و زمانه می تواند بسیار بالاتر باشد. اصلا تا وقتی می توانید یک سایت در رتبه های برتر گوگل داشته باشید دیگر نیاز شما به تبلیغات کمتر و کمتر می شود.

امروزه روزانه در حدود 3.5 میلیارد سرچ در گوگل در سرتاسر دنیا انجام می شود و 90 هزار سایت وردپرسی فارسی در وب وجود دارد. لازم است بدانید حداقل 50 میلیون کاربر ایرانی به اینترنت دسترسی دارند و این به این معنی است که اگر سایت سئو شده داشته باشید، جامعه هدف شما به طرز چشمگیری گسترش می یابد. در نتیجه تعداد مشتری بیشتری جذب می کنید و فروش شما به شدت افزایش می یابد.

وقتی کاربران کلمه کلیدی یا عبارتی خاص مربوط به تجارت شما را جستجو می کنند ، شما می خواهید در بالای نتایج جستجو ظاهر شوید تا افراد بیشتری بتوانند شما را پیدا کنند و با شما تماس بگیرند و سئو این کار را برای شما انجام می دهد. جهت آشنایی بیشتر با خدمات سئوی تیم ما، می توانید به فایل صوتی زیر گوش دهید و یا ادامه مطالب این صفحه را بخوانید.

چرا کسب و کارها به خدمات سئو نیاز دارند؟

سئو دارای سه ویژگی است که هیچکدام از روش های تبلیغاتی دیگر از آن برخوردار نیستند:

 

 • سئو ماندگاری خیلی بالایی دارد اما تمام روش های تبلیغاتی دیگر این طور نیستند و به محض اتمام شارژ، دیگر دیده نمی شوند.
 • سئو هدفمند است اما دیگر روش های تبلیغاتی زیاد هدفمند نیستند.
 • سئو دارای هزینه های کمتری نسبت به سایر روش های تبلیغاتی است.
خدمات سئو دیجیکو seo

مزایای بهینه سازی سایت با سئودیجیکو

خدمات سئویی که از سئودیجیکو در قالب پکیج های مختلف دریافت می کنید، هزینه نیست و در واقع یک نوع سرمایه گذاری بلند مدت است. ابتدا کارشناسان ما نیاز های شما را می سنجند و از اهداف شما آگاه می شوند و سپس بر اساس آن و تحلیل رقبای شما، سایتتان را تحلیل کرده و استراتژی مناسبی برای سایت شما ارائه می دهند و پروژه شما طبق این استراتژی مشخص، تا رسیدن به هدف نهایی پیش می رود. نتایجی که از همکاری با ما به دست می آورید موقتی نیست و حتی تا سال ها بعد از قطع همکاری، می توانید اثرات خدمات سئو تیم سئودیجیکو را روی سایت خود احساس کنید.

همچنین از دستاورد هایی مانند :

 • برند سازی با سئو
 • افزایش بازدید سایت
 • فروش بیشتر محصول
 • رسیدن به صفحه اول گوگل به صورت تضمینی
 • هدف گرفتن کلمات هدف و ارزشمند
 • پشتیبانی سایت بصورت کامل و حرفه ای
 • بهبود ساختار داخلی سایت
 • آنالیز سایت و گزارش گیری از روند پیشرفت سایت

بهره مند می شوید.

بهترین قیمت خدمات سئو را از ما بخواهید

تعرفه خدمات سئو آژانس تخصصی سئودیجیکو، با توجه به تحقیقات جامع و کامل کارشناسان ما، کاملا به صرفه و در جهت رفع نیاز های مشتریان مشخص شده است.

کارشناسان ما با توجه به قدرت و رقابت کلمات کلیدی مد نظرتان و یک سری معیار های دیگر، قیمت سئو سایتتان را بر اساس خدمات سئوی قابل ارائه، به شما اعلام  خواهند کرد. کافیست سفارش خود را همین الان ثبت کنید، تا کارشناسان تیم ما با شما ارتباط برقرار کرده و از مشاوره سئوی رایگان و خدمات دیگر سئو بهره مند شوید.

راهکار های ما برای رشد برند شما

داشتن یک وب سایت بدون بازدید کننده هیچ فایده ای ندارد. مانند این است که شما یک فروشگاه بزرگ داشته باشید ولی هیچ مشتری ای نداشته باشید. پس در اولین مرحله باید بتوانید روز به روز مخاطب بیشتری جذب کنید.

اما آیا جذب هر مخاطبی درست است؟ مطمئنا خیر. زیرا اگر بازدیدکنندگان و کاربران به دنبال محصول یا خدمات شما نباشند، پهنای باند سایت شما بیهوده مصرف شده و فشار بیهوده ای که به سرور می آید باعث کندی سایت می شود. تیم سئودیجیکو با انتخاب کلمه کلیدی مناسب، تولید محتوای مناسب مثل تولید محتوای صوتی و ویدیویی و تحلیل های دیگر، مخاطب هدف شما را کامل شناسایی کرده و آن ها را به صفحات هدف شما می رساند.

افزایش بازدید کننده سایت به هیچ عنوان به معنی افزایش فروش محصول و خریداران نهایی آن سایت نیست. تیم سئودیجیکو با توجه به تجربه ای که در زمینه نرخ تبدیل و هدایت مخاطبان هدفمند شما به صفحات هدف دارد، به راحتی فروش شما را نیز بیشتر می کند. البته سایت هم باید از نظر فنی و محتوایی مشکلی نداشته باشد تا خرید مشتری به سهولت انجام گیرد.

اگر سایت شما محتوای جذاب و قوی داشته باشد، خود به خود بازدیدکنندگان بیشتر از یک بار به سایت شما سر می زنند و اگر بتوانید به خوبی اعتماد سازی کنید، بازدیدکنندگان سایت شما به مخاطبان دائمی شما تبدیل می شوند. این یعنی برندسازی برای سایتتان به خوبی انجام شده است.

تیم سئودیجیکو با تبدیل بازدیدکننده به مخاطب دائمی سایت شما، کسب و کار شما را گسترش می دهد و در مسیر موفقیت همراه شماست.

خدمات تخصصی بهینه سازی و سئو سایت با سئودیجیکو

left_top_02left_top_01
right_top_02right_top_01
سئو داخلی و خارجی
سئو داخلی و خارجی سایت دو فاکتور مهم در رشد سریع سایت شما هستند. مشتریان ما به وضوح رشد سایت خود و تاثیرات لینک سازی ما را هنگام همکاری با ما یا حتی بعد از گذشت ماه ها و سال ها احساس می کنند؛ زیرا استراتژی کارشناسان تیم سئودیجیکو متفاوت با سایر سئوکاران است.
مشاوره رایگان سئو
گاهی کسب وکارها سئوکار دارند ولی به نتیجه دلخواه نرسیدند؛ یا اینکه فردی اصول سئو را می داند اما نمی داند کار را از چه مسیری دنبال کند. متخصصین با تجربه تیم سئودیجیکو با هدف پیش برد اهداف مشتریان، مشاوره حرفه ای در زمینه بهینه سازی و طراحی سایت ارائه می دهند.
استراتژی سئو سایت
الگوریتم ها و استاندارد های گوگل روی روند اجرای سئو تاثیر زیادی دارد؛ همچنین این الگوریتم ها هر چندوقت یکبار بروز می شوند. تیم سئودیجیکو با آشنایی کامل روی الگوریتم های گوگل و تحلیل رفتار آن ها قادر است بهترین استراتژی را متناسب با سایتتان به شما ارئه دهد تا به نتیجه دلخواه برسید.
بهبود رتبه
تمام خدمات ارائه شده از جمله لینک سازی داخلی و خارجی، آنالیز وب سایت، سوشیال سیگنال ها،استفاده از ابزار های تخصصی گوگل، تحلیل رقبا و...، همه و همه به منظور بهبود رتبه سایت شما در جهت رشد کسب وکارتان و رسیدن به هدف شما عزیزان انجام می شود.
خدمات رپورتاژ
تیم سئودیجیکو به شما کمک می کند تا بر اساس بودجه، نوع سایت و رقبای خود، کجا و با چه کلمه کلیدی و به چه صورتی رپورتاژ خود را ثبت کنید. رپورتاژ یک نوع تبلیغ به صورت عکس یا متن است که در سایت های دیگر (معمولا سایت های خبری) برای برند سازی و رشد رتبه سایت شما، انتشار می یابد.
سئو تکنیکال و رفع مشکلات فنی سایت
رفع ایرادات فنی سایت، خطاهایی که در سرچ کنسول سایت خود مشاهده می کنید و بهبود سرعت سایت شما جزء تخصص ما است. تیم سئودیجیکو طبق بروز ترین ابزار ها و الگوریتم های گوگل برای بهبود عملکرد سایت شما حداکثر تلاش خود را انجام می دهد.
بازاریابی محتوایی
بازاریابی محتوایی زیر مجموعه ای از دیجیتال مارکتینگ است؛ به این معنی که فرایندی است برای تولید محتوای جذاب برای جلب توجه گروه مشخص هدف از مخاطبان، برای برانگیختن کار های سودآور در مشتریان.
تحلیل رقبا و تعیین کلمه کلیدی هدف
انتخاب کلمه کلیدی ارزشمند و درست، یکی از مهم ترین بخش های سئو است؛ همچنین برای افزایش حجم ترافیک سایت و افزایش فروش، یکی از راه ها تحلیل دقیق رقباست. هیچ کلمه ای جلودار ما نیست. برای رشد سایت و کسب و کار خود با تیم سئودیجیکو در ارتباط باشید.
استراتژی سئو محلی
Local Seo یا سئو محلی با افزودن مشخصاتی در گوگل مپ و لینک سازی محلی و دایرکتوری ها، برای کسب و کار های محلی که مشتریانشان در یک جغرافیای خاص قرار دارند، بسیار می تواند مفید باشد.این کار کمی زمان بر است اما با راه هایی که ما می شناسیم، می تواند در زمان کوتاه تری انجام شود.
برند سازی
اگر می خواهید برند شما در نظر مردم یک برند معتبر و شاخص شناخته شود، پس بودن در صفحه اول گوگل برای شما الزامی است. برند سازی گام های مهمی از جمله ارتباط موثر با مشتری، تحلیل بازار فعلی، انتخاب نام مناسب و ..، دارد و تیم سئودیجیکو آماده است تا در این مسیر همراه شما باشد.
خدمات سئو دیجیکو seo
آنالیز وب سایت و تحلیل آن
بررسی وب سایت شما با استفاده از ابزار های موجود، اصلاح کدنویسی و تگ ها، افزایش سرعت سایت و بهینه سازی آدرس صفحات و تهیه چک لیستی از تکنیک های سئویی که باید برای سئوی سایتتان انجام شود تا بتوانید از رقبای خود سبقت گرفته و رتبه سایت خود را بهبود ببخشید.
سوشیال سیگنال
یکی از مهم ترین فاکتور های موفقیت در زمینه سئو، داشتن شبکه های اجتماعی، ایجاد سیگنال و تبلیغ سایت خود در آن ها است. تولید محتوایی که جذاب باشد و به سرعت بین کاربران شبکه های اجتماعی پخش و دیده شود ترافیک بالایی را سمت سایت شما روانه می کند.
طراحی سایت وردپرسی و اختصاصی
طراحی انواع سایت های وردپرسی فروشگاهی، آموزشی، خدماتی و...، بهینه سازی و رفع خطاهای فنی و خطاهای سرچ کنسول سایت را به ما بسپارید. تیم ما پشتیبانی کامل را از سایت شما کرده و طبق اصول سئو آن را بهینه می کند تا هر چه زودتر رتبه شما ارتقاء یابد.
بهینه سازی کد ها و افزایش سرعت سایت
سرعت یک سایت فاکتور مهمی برای سئو و رتبه سایت از نظر گوگل است. روش های مختلفی برای افزایش سرعت سایت شما وجود دارد که کارشناسان سئوی ما که خود برنامه نویس هم هستند، آن ها را فرا گرفته اند. با تیم سئودیجیکو سایت خود را بروز و پر سرعت و بهینه نگه دارید.
دیجیتال مارکتینگ
بنا به تعریف، دیجیتال مارکتینگ به هر گونه ای از بازاریابی محصولات و خدمات گویند که از طریق دستگاه های دیجیتال انجام می شود. تیم سئودیجیکو با آنالیز و تحلیل داده ها، ایمیل مارکتینگ، تبلیغ در شبکه های اجتماعی، ریتارگتینگ و...، این کار را به نحو احسن برای شما انجام می دهد تا شاهد رشد هر چه بیشتر سایت خود باشید.

لطفا فرم زیر را تکمیل و ارسال کنید تا کارشناسان سئو تیم ما سایت شما را به صورت رایگان آنالیز و تحلیل کنند.

  مراحل اجرای خدمات سئو در سئودیجیکو

  خدمات سئو دیجیکو seo

  1 _ تحلیل و تحقیق

  روند سئو با تحقیق آغاز می شود که بخشی حیاتی از فرآیند است. سئو با تجزیه و تحلیل عمیق وب سایت شما و وب سایت رقبا شروع می شود.

  انجام تحقیقات به شما کمک می کند تا بدانید که در چه مکان هایی کمبود دارید و باید در زمینه بهینه سازی و ایجاد پیوند بیشتر کار کنید. این باعث می شود شما از جایگاهی که در مقابل رقبا دارید و اینکه در کجای مسیر پیشرفت قرار دارید آگاه شوید.

  تجارت فقط درمورد انجام کارهای خود و انتظار گرفتن نتیجه نیست ، شما حتی باید کارهای بیشتری از آن انجام دهید. شما باید رقبای خود را نیز زیر نظر داشته باشید و داده های آن ها را که می توانند برای شما مفید باشند جمع آوری کنید.

  برای مثال تیم سئودیجیکو هر روز رقبای خود را تحلیل و آنالیز می کند و نقاط ضعف و قدرت آن ها را می شناسد و همیشه سعی بر آن دارد تا خدمات بهتر، کامل تر و با کیفیت تری نسبت به آن ها به مشتریان خود ارائه دهد.

  سئودیجیکوسئودیجیکو

  2 _ انتخاب کلمات کلیدی مناسب

  کلمات کلیدی برای موفقیت در سئو بسیار مهم هستند، شما باید آن دسته از کلماتی را که بسیار به کسب و کار شما مرتبط هستند هدف قرار دهید. کلمات کلیدی کلماتی هستند که کاربران برای دریافت پاسخ سوال خود آن را جستجو می کنند. کلمات کلیدی درست، به شما امکان می دهند مشتریان راحت تر سایت شما را از طریق موتورهای جستجو پیدا کنند.

  ما به شما کمک می کنیم تا با انجام تحقیقات عمیق، به این کلمات دستیابی پیدا کنید. پیاده سازی کلمات کلیدی مناسب به سایت شما کمک می کند تا بالاتر از رقبا قرار گیرد. بنابراین، تهیه لیستی از آن ها یک مرحله اساسی برای بهینه سازی در موتور های جستجو است.

  3 _ بهینه سازی کنید

  مرحله بهینه سازی شامل تعداد ویرایش های سایت می باشد تا در بالای نتایج گوگل ظاهر شود. بهینه سازی راهی برای بهبود رتبه بندی سایت شما در نتایج موتور جستجو با شناسایی کلمات کلیدی و مهم تر از همه، شناسایی هدف جستجوی کاربران است که آن ها به دنبال محصولات و خدماتی مانند محصولات و خدمات شما هستند.

  همچنین بهینه سازی می تواند شامل بهینه سازی در ظاهر سایت، سرعت سایت، لینک سازی داخلی و .. باشد.

  خدمات سئو دیجیکو seo
  خدمات سئو دیجیکو seo

  4 _ تولید محتوای ارزشمند

  شما باید محتوایی با کیفیت که ارتباط شما را با کاربرانتان بیشتر کند ایجاد کنید و حس اعتماد را درونشان به وجود آورید. مطمئن شوید که به همه سوالات آنها در مورد تجارت، محصولات و خدمات پاسخ داده اید.

  محتوای با کیفیت بالا برای سئو موفق بسیار ضروری است. اگر محتوای شما مرتبط و مفید باشد بازدیدکنندگان شما را ترغیب می کند که مدت طولانی تری در وب سایت شما بمانند.

  ما یک تیم مجرب از نویسندگان محتوا داریم که می توانند متناسب با نیاز های مشتری ، محتوای بهینه سازی شده سئو را برای کلمات کلیدی هدف ایجاد کنند. ما اطمینان می یابیم که محتوای شما از نظر منطقی و با پیمایش آسان در دسته ها و زیر مجموعه های مشخص، سازمان یافته شده و خوانایی بالایی داشته باشد.

  این نه تنها از نظر سئو مفید است بلکه به بازدید کنندگان شما کمک می کند تا در سایت شما پیمایش کنند و صفحات مرتبط را بخوانند.

  5 _ انتشار محتوا و لینک سازی داخلی و خارجی

  حال که محتوای سئو شده خود را تولید کردیم، نوبت به انتشار آن فرا رسیده است. در این مرحله باید محتوا را به صورت کامل در وب سایت خود منتشر کنید و در عین حال، آن را با انتشار در شبکه های اجتماعی، بازنشر کنید که اصطلاحا به این کار ترفیع محتوا گویند. ترفیع محتوا شامل روش های مختلفی از جمله هدایت بین رسانه ای محتوا، گرفتن بک لینک از سایت های معتبر، هشتگ سازی در اینستاگرام، اینفلوئنسر مارکتینگ، طراحی کمپین ها و… می شود. سپس برای محتوای خود در سایت های معتبر باید لینک سازی کنید.

  همه این خدمات سئو را آژانس تخصصی سئودیجیکو به نحو احسن برای شما در کوتاه ترین زمان انجام می دهد. کافیست با اعتماد به تیم ما، رشد سهمی و جهشی کسب و کار خود را شاهد باشید.

  6 _ ارزیابی و تحلیل نتایج برای بهبود محتوا و سایت

  سرانجام نوبت تحلیل وب سایت و تهیه گزارش های سفارشی است که برای دستیابی به بهترین نتایج ممکن ضروری است. در آنالیز و تهیه گزارش نهایی فاکتور های مهمی مثل تعداد دفعات دیده شدن محتوا، میزان بهبود رتبه، تعداد بازدیدکنندگان منحصر به فرد یک محتوا، میزان ورودی ارگانیک سایت، نرخ پرش، متوسط صفحات باز شده توسط مخاطب و… بررسی کامل و جامع شده و خدمت کارفرما ارائه می شود.

  اعضای تیم سئودیجیکو با ارائه خدمات متنوع سئو و تهیه گزارش کامل از وضعیت و تغییرات سایت، شما را در جریان کوچک ترین تغییرات در وضعیت سایتتان قرار می دهد.

  برای تغییر آماده شوید

  خدمات سئو آژانس تخصصی سئودیجیکو فقط به ارتقای سایت شما در چند کلمه کلیدی محدود نمی شود و شما می توانید از مشاوره سئوی تخصصی کارشناسان تیم ما در جهت رسیدن به اهداف خود و افزایش نرخ تبدیل نیز بهره مند شوید. مشتریان ما حتی بعد از گذشت مدتی قطع همکاری با ما، اثرات فعالیت های ما روی سایت خود را حس می کنند و این یعنی نتیجه ی خدمات سئو ما محدودیت زمانی ندارد. کسب و کار شما علاوه بر دیده شدن نیاز به بازاریابی هدفمند هم دارد که تیم ما در این کار تخصص دارد.

  اگر برای پیشرفت، رسیدن به اهداف خود و افزایش ترافیک و فروش آماده هستید، همین حالا با ما در ارتباط باشید و سفارش سئو خودتان را ثبت کنید. همچنین می‌توانید در انتهای این صفحه کامنت بگذارید و سوالات خود را از ما بپرسید. جادوی سئو را با سئودیجیکو تجربه کنید.

  سوالات متداول شما در زمینه خدمات سئو سایت

  باید توجه داشت که پروژه سئو سایت زمان‌بر است؛ توصیه می‌شود به صورت مرحله به مرحله، کلمات کلیدی انتخاب و بهینه سازی شوند. به توصیه کارشناسان تیم سئودیجیکو برای شروع کار انتخاب سه کلمه کلیدی مناسب است و پس از اتمام بهینه سازی این سه کلمه، می‌توان برای افزایش رتبه سایت در گوگل بر روی سایر کلمات کلیدی تمرکز کرد.

  در کل، علم سئو دارای الگوهای رفتاری و پیچیدگی های خاصی است؛ همین طور این الگو ها هر چند وقت بروز رسانی می شوند. فرد سئو کننده باید از مهارت و تجربه کافی برخوردار باشد زیرا هر گونه اشتباه و زیاده روی در سئو، می تواند نتایج زیان باری داشته باشد و سایت را پنالتی کند. پس حتما از یک مشاور یا سئوکار با تجربه استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر می توانید با ما در ارتباط باشید.

  بستگی به نوع سایت، اهداف، سختی کلمات و بودجه شما، مشخص می شود که می توانید چه خدماتی را برای سئوی سایت خود انتخاب کنید. پس باید ابتدا هدف و بودجه خود را مشخص کنید و برای این منظور می توانید به صفحه تعرفه سئو مراجعه کنید. اولویت اول ما رضایت و رشد کسب و کار شماست و اهداف مالی ما در اولویت های بعدی قرار دارند.

  وبلاگ ما

  پاسخ کامل و جامع هرسوالی که در زمینه سئو و طراحی سایت وردپرسی دارید را می توانید به سادگی در وبلاگ ما پیدا کنید.

  (افزایش سئو سایت رایگان، خدمات سئو وردپرس، خدمات سئو تهران، خدمات سئو چیست، خدمات سئو سایت ، افزایش سئو سایت، سئو سازی وب سایت، رتبه سئو سایت، بالا بردن بازدید سایت با نرم افزار، افزایش بازدید وبلاگ به صورت رایگان، نرم افزار بالا بردن رتبه سایت در گوگل، نرم افزار بالا بردن سئو سایت، ربات بالا بردن بازدید سایت، نرم افزار افزایش بازدید سایت با آی پی های مختلف، بالا بردن سایت، نرم افزار آمار بازدید سایت، خدمات سئو چیست، سئو سازی وب سایت، تیم سئو، سئو سایت تضمینی، خرید سئو، افزایش رتبه سئو، فروش خدمات سئو، بازاریابی سئو چیست، خدمات سئو وردپرس)

  ديدگاه 2

  ۷z7fd7

  bkevpk

  نوشتن یک دیدگاه

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

  Call Now Buttonمشاوره رایگان سئو سایت