هزینه سئو سایت- قیمت سایت- تعرفه سئو

قیمت سئو چیست و چگونه تعیین می‌شود ؟

با توجه به گسترش کسب و کارهای اینترنتی الزام داشتن یک سایت برای بسیاری از کسب‌ و‌ کارهای سنتی وجود دارد. برای داشتن یک وب‌سایت موفق شما باید آن را سئو کنید و برای این کار باید در مورد قیمت سئو و هزینه‌های آن بدانید. سپس لازم است تا از خدمات سئوی یک تیم یا افراد متخصص در زمینه سئو استفاده کنید تا در کوتاه‌ترین زمان به هدف دلخواه خود برسید.

وقتی بودجه بازاریابی آنلاین خود را تنظیم می کنید و به دنبال یک شرکت سئو هستید، متوجه می شوید که هزینه سئو بسیار مهم بوده و تعرفه‌های سئو متفاوتی وجود دارد. برخی از شرکت ها برای سئو به صورت ماهیانه ۳ میلیون تومان برای خدمات سئو و برخی دیگر بیش از ۵ میلیون تومان در ماه هزینه دریافت می‌کنند. هنگامی که یک کسب و کار تصمیم می گیرد از یک شرکت سئو کمک بگیرد، باید از تعرفه خدمات سئو یا تعرفه بهینه سازی سایت آگاه باشد تا بر اساس آن بودجه خود را تنطیم کند.

پیدا کردن و انتخاب یک سئوکار حرفه‌ای تصمیمی بسیار مهم برای رشد کسب وکار شماست تا بتوانید به درستی عمل کرده و به اهداف خود برسید. زیرا اینجا دیگر محل آزمون و خطا نیست و برخی اشباهات سئوکاران مبتدی یا شرکت‌ها، بسیار مهلک بوده و باعث پنالتی و جریمه شدن سایت شما می‌شود و در نهایت کسب و کار شما از رونق میوفتد.

یک متخصص سئو باید بتواند کسب و کار شما را درک کند و بداند که به چه خدمات سئویی نیاز دارد. مهمتر از آن ، چگونه می توان ارزش و هزینه آن خدمات را اندازه گیری کرد تا مشخص شود چه نوع بودجه ای را برای خدمات سئو اختصاص دهید؟

فاکتور های موثر بر هزینه سئو سایت

هزینه سئو سایت- قیمت سایت- تعرفه سئو

حقایق مهم در مورد قیمت سئو شامل موارد زیر است:

 • میانگین هزینه سئو برای آژانس های سئو ایرانی 300 تا 500 هزار تومان در ساعت است!
 • هزینه های سئو اغلب بین 2.5 تا 10 میلیون تومان در ماه برای آژانس های ایرانی متغیر است.
 • مراقب نتایج تضمینی سئو باشید ، ممکن است کلاهبرداری باشد.
 • برنامه های سئو قالب بندی شده کمتر محبوب می شوند.
 • استراتژی های سفارشی برای بهترین نتایج مورد نیاز است.
 • هزینه های جانبی و بالایی برای لینک سازی برخی کلمات خاص وجود دارد.
 • تعرفه سئو معمولاً برای کمپین های محلی کمتر است.
 • قیمت سئو برای وب سایت های تجاری و فروشگاهی بالاتر است.
 • ممکن است آژانس های سئو هزینه اضافی برای ایجاد محتوا داشته باشند.
انواع مدل قیمت گذاری سئو - سئودیجیکو

مدل های قیمت گذاری سئو چگونه است؟

به طور کلی تعرفه های سئو به ۴ دسته کلی تقسیم می شوند. که در ادامه مطلب به بررسی پلن های آن می‌پردازیم.

 1. به صورت ماهانه که محبوب ترین آنهاست.
 2. به صورت ساعتی که بنا به دلایلی محبوبیتی ندارد.
 3. به صورت پروژه ای که بسیار به صرفه تر هست.
 4. به صورت سفارشی و خاص که امروزه در حال محبوب تر شدن است.

حال به بررسی هر کدام از این پلن ها می پردازیم:

هزینه سئو ماهانه

محبوب ترین مدل قیمت گذاری سئو به صورت ماهیانه است. در این مدل شما به صورت ماهانه به آژانس های سئو پول می پردازید تا سایت شما را بهینه سازی نمایند.

این مدل قیمت گذاری بسیار منصفانه تر و بهتر است. معمولا آژانس های سئو خدمات سئو خود را دسته بندی می کنند و آن را به صورت پلن های ماهیانه آماده می کنند.

هزینه های سئو به صورت ماهانه بسیار کمتر از پلن های دیگر است و همچنین بسیار موثرتر است. این مدل قیمت گذاری برای سایت های در حال رشد و تازه تاسیس بسیار مناسب است.

هزینه سئو ماهانه - سئودیجیکو
قیمت سئو ساعتی - سئودیجیکو

تعرفه سئو پروژه ای

در این مدل از قیمت گذاری سئو که امروزه در حال افزایش محبوبیت است شما بر اساس نوع وب سایت و خدمات، پروژه‌ای را انتخاب و بر اساس آن هزینه ای پرداخت می کنید.

معمولا این مدل قیمت گذاری به سئو‌ی قراردادی نیز معروف است و در این مدل شما دستتان برای استفاده از خدمات سئو بسیار بازتر است.

به همین دلیل است که بسیاری از سایت ها و شرکت ها ترجیح می دهند از این نوع خدمات سئو استفاده کنند و به صورت پروژه ای سایت خود را بهینه سازی کنند زیرا این مدل بسیار انعطاف پذیر است.

هزینه سئو سفارشی - سئودیجیکو

قیمت سئو ساعتی

در مدل قیمت گذاری ساعتی برای سئو در واقع شما باید بر اساس تعداد ساعت هایی که سئو بر روی سایت شما انجام شده است پول بپردازید. همانطور که متوجه شدید این نوع پرداخت هزینه های سئو کمی بالاتر است.

اما این مدل قیمت گذاری برای سایت ها و شرکت هایی مناسب است که دقیقا می دانند چه مواردی سایتشان نیاز دارد. همچنین این مدل قیمت گذاری برای سایت هایی مناسب است که سئوی آن‌ها ناقص است و در مواردی جزئی نیاز به بهبود دارند.

در مجموع این مدل قیمت گذاری خیلی محبوب نیست و دلیل آن هزینه های بالای آن است و در زیر ما جدولی بر اساس تعرفه سئو ساعتی آماده کردیم که قابل مشاهده است و شما می توانید بر اساس کاری که دارید یکی از آنها را سفارش دهید.

تعرفه سئو پروژه ای - سئودیجیکو

تعرفه سئو سفارشی

در این مدل سئو که بسیار گران تر از مدل های دیگر است شرکت ها پلن خاصی برای سئو خود در نظر دارند که به وسیله آن می خواهند بسیار پیشرفت کنند و از رقبای خود پیشی بگیرند.

در این مدل قیمت گذاری سئو معمولا شرکت ها خدماتی را که می خواهند از بین مجموعه خدماتی که شرکت سئو ارائه می دهد انتخاب می کنند و بعد بر همین اساس هزینه سئو مشخص می شود.

این مدل قیمت گذاری برای سایت های بسیار مهم و بین المللی پیشنهاد می شود که می خواهند در موارد خاص و با رقابت بالا به رتبه های اول برسند.

بهترین مدل قیمت گذاری سئو - سئودیجیکو

کدام مدل قیمت گذاری سئو بهتر است؟

بهترین مدل قیمت گذاری سئو معمولا متناسب با کسب و کاری که شما دارید تعریف می‌شود. شرکت یا متخصصی که استخدام می کنید باید حداکثر تلاش خود را برای ارائه بهترین نتایج به کار بگیرد. این به وب سایت شما کمک می کند تا سریعتر رشد کند. شاید تعرفه های سئو به صورت پلن های ماهیانه بسیار جالب نباشد اما برای سایت های تازه تاسیس و در حال رشد بسیار به صرفه تر هست.

اگر درآمد مکرر دارید، می توانید مدل ماهیانه را تهیه کنید. اگر درآمد شما مانند یک کانگورو جهشی و بسیار بالاست، شاید بهتر باشد هزینه اقدامات خاصی را بپردازید. در نهایت شما بر اساس زمینه کسب و کار خود و درآمدی که می خواهید در آینده داشته باشید باید نوع قیمت گذاری سئو خود را انتخاب کنید.

هزینه سئو سایت- قیمت سایت- تعرفه سئو

هیچ پاسخ ساده ای برای “هزینه سئو چقدر است؟” وجود ندارد. با رعایت نکات زیر قطعا هزینه مناسب را پیدا کرده و به موفقیت می‌رسید:

 1. تا رسیدن به نتیجه کمی صبور داشته باشید.
 2. افرادی را استخدام کنید که تکنیک های مناسب سئو کلاه سفید را می شناسند.
 3. با یک مدل سرمایه گذاری موثر شرایط را تنظیم کنید.
 4. باید متوجه شوید که حتی در صورتی که هزینه بالایی را برای سئو بپردازید ، اگر استراتژی سئو به درستی انجام شود، از یک ROI بسیار سودآور برخوردار خواهید شد.
left_top_02left_top_01
right_top_02right_top_01

لطفا فرم زیر را تکمیل و ارسال کنید تا کارشناسان سئو تیم ما سایت شما را به صورت رایگان آنالیز و تحلیل کنند.

  عوامل تاثیر گذار بر قیمت سئو - سئودیجیکو

  فاکتور های تاثیرگذار بر قیمت سئو چیست؟

  92 درصد از جستجوگران آنلاین، فهرستی را در اولین صفحه نتایج جستجو انتخاب می کنند. شما می خواهید در آن صفحه باشید. برای رتبه بندی بالا در نتایج جستجوی آنلاین ، باید هزینه خدمات سئوی با کیفیت را پرداخت کنید. از آنجا که بهینه سازی سئو داخلی و خارجی جزء ضروری وب سایت تجاری شما است ، ایده خوبی است که نحوه تعیین قیمت خدمات سئو را درک کنید.

  چرا هزینه ای که برای سئو انجام می دهیم ارزش دارد؟

  آیا سئو ارزشش را دارد؟ آیا سرمایه گذاری روی سئو و بهبود رتبه سایت از نظر زمان و هزینه ارزش دارد؟ زیرا الگوریتم های گوگل همچنان در حال تغییر هستند و تبلیغات پولی نتایج بسیار سریع تری را ارائه می دهد. بسیاری هستند که در واقع ادعا می کنند سئو “مرده” است. برای تعیین اینکه آیا سئو در واقع ارزش منابع و سرمایه گذاری را دارد یا خیر، باید با دقت در نظر بگیرید که آیا هدفی کوتاه مدت دارید یا بلند مدت.

  در سال 2024 ، سئو از اهمیت بیشتری نسبت به گذشته برخوردار است زیرا شرکت ها و افراد مجبور به آنلاین کردن کسب و کار خود شدند. درواقع بسیاری از شرکت‌ها حتی به دنبال مشاور سئو جهت راهنمایی و ترسیم مسیر راه، می‌گردند. سئو آن چیزی نیست که بسیاری ادعا می کنند. سئو یک محصول ثابت نیست و همچنین پاسخ جادویی برای همه مشکلات تجاری شما نیست. سئو یک علم است؛ یک روال مداوم در حال تحول که به عنصر انسانی نیاز دارد تا الگوها، روندها و خطرات احتمالی را متوجه شود.

  اگر بودجه بازاریابی شما اجازه می دهد، سئو یک سرمایه گذاری است که باید دیر یا زود شروع شود. زمان یک دارایی ارزشمند در سئو است و هرچه بیشتر سرمایه گذاری در یک کمپین پر رونق سئو را به تأخیر بیندازید، جمع آوری ترافیک رایگان بیشتر طول می کشد. اگر یک فروشگاه کوچک و تک نفره دارید، سئو هنوز یک سرمایه گذاری بسیار مهم است، اما انجام سئو به تنهایی منطقی تر از استخدام نمایندگی است که این کار را برای شما انجام دهد.

  برای پاسخ به این سوال، بله، سئو یک سرمایه گذاری ارزشمند است و ارزش سرمایه گذاری را دارد. شما با سرمایه گذاری در سئو برای شرکت خود دارایی ایجاد می کنید و اعتبار برند خود را بالا می برید. در واقع، هزینه‌ای که صرف سئو‌ی سایت خود می‌کنید، با سودی که همان ابتدا از افزایش ترافیک سایت خود بدست می‌اورید، کاملا جبران می‌شود. پس هزینه‌ای که بابت سئو سایت خود می‌پردازید در برابر سودی که در کوتاه مدت یا بلند مدت می‌کنید، کاملا مقرون به صرفه است. کارشناسان آژانس تخصصی سئودیجیکو همیشه آماده‌ی پاسخگویی به سوالات شما هستند و سئوی سایت شما را با طراحی مناسب‌ترین استراتژی انجام می‌دهند. پس با ما در ارتباط باشید.

  جدول قیمت سئو

  جزییات قیمت خدمات ما را در جدول زیر می‌توانید مشاهده بکنید. توجه داشته باشید که ممکن است خدماتی که مد نظر دارید به طور دقیق در جدول قرار داده نشده باشد. به همین خاطر برای سفارش سئو‌ی خود و آگاهی دقیق از قیمت خدمات، با ما تماس بگیرید تا پکیج مخصوص به شما را ایجاد کرده و برای شما در نظر بگیریم. باتشکر از اعتماد شما.

  جدول قیمت

  خدمات

  استارتاپ

  پایه

  حرفه ای

  ویژه

  یافتن کلمات کلیدی دقیق

  تجزیه تحلیل عمیق سایت

  چک کردن محتوای تکراری در سایت

  تحلیل رقبا

  ۳ رقیب اول

  ۵ رقیب اول

  ۷ رقیب اول

  ۱۰ رقیب اول

  آنالیز و تحقیق کلمه کلیدی

  بررسی رتبه پایه

  بررسی لینک های سایت

  بررسی جریمه های گوگل

  کنونیکال سازی محتواهای سایت

  بهینه سازی عنوان ها و تگ های H2

  بهینه سازی لینک های داخلی


  بهینه سازی محتواهای فعلی سایت

  بهینه سازی فایل robot.txt

  بهینه سازی نقشه XML سایت

  اتصال سایت به گوگل سرچ کنسول

  تحلیل بخش Performance و ... 

  اتصال سایت به گوگل آنالیتیکس

  تولید و انتشار رپورتاژ آگهی

  10 درصد قیمت پکیج

  14 درصد قیمت پکیج

  15 درصد قیمت پکیج

  18 درصد قیمت پکیج

  بهینه سازی سرعت سایت

  بهینه سازی تگ های متا

  بهینه سازی منوی سایت

  بهینه سازی فوتر سایت

  بهینه سازی عکس های سایت

  بررسی کاربر پسند بودن سایت

  رفع خطاهای سایت

  رفع مشکلات رسپانسیو بودن سایت

  ساخت اسکیما برای صفحات سایت

  سئو محلی در گوگل


  تولید محتوا در بلاگ

  تقریبا 8000 کلمه

  تقریبا 15000 کلمه

  تقریبا 20000 کلمه

  تقریبا 30000 کلمه

  محتوای اینفوگرافیک

  تولید پادکست اختصاصی

  خروجی pdf از محتوا

  چک کردن استاندارد های W3C

  ارائه گزارش گوگل سرچ کنسول

  ارائه گزارش گوگل آنالیتیکس

  ارائه گزارش هفتگی سئو انجام شده

  ارائه گزارش ماهانه سئو انجام شده

   خنثی کردن بک لینک های مضر

  هزینه ماهانه

  5 میلیون تومان

  7.5 میلیون تومان

  10 میلیون تومان

  15 میلیون تومان

  گزیده ای از مطالب وبلاگ ما

  پاسخ کامل و جامع هرسوالی که در زمینه سئو و طراحی سایت وردپرسی دارید را می توانید به سادگی در وبلاگ ما پیدا کنید.

  (  سئو چیست، قیمت سئو تضمینی، افزایش رتبه سئو، قیمت سئو ، قیمت سئو وردپرس، سئو سایت، شرکت های سئو، لیست قیمت سئو، روش های بهینه سازی سئو، پکیج سئو، انجام پروژه سئو، شرکت خدمات سئو، افزایش سئو سایت رایگان، تیم سئو، بهترین شرکت سئو، سئو کار ماهر، لیست، بالا بردن سئو سایت، افزایش رتبه سئو )

  دیدگاه 1

  z1wnab

  نوشتن یک دیدگاه

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

  Call Now Buttonمشاوره رایگان سئو سایت