مشاوره رایگان سئو سایت - سئو دیجیکو

مشاوره سئو این روزها بسیار محبوب شده است و دلیل خوبی هم دارد . اینترنت به سرعت در حال رشد است بنابراین رتبه بندی در موتورهای جستجو مانند گوگل بیش از هر زمان دیگری اهمیت دارد!

با این حال ، ممکن است به عنوان یک صاحب مشاغل این سوالات را از خود بپرسید:

مشاوره سئو و بهینه سازی سایت با سئودیجیکو
 • مشاوره سئو چیست ؟
 • چرا به مشاوره سئو نیاز داریم ؟
 • مشاور سئو چه کسی است و باید چه مهارت ها و ویژگی هایی داشته باشد ؟
 • خدمات مشاوره سئو شامل چه مواردی می شود ؟
 • مشاوره آنلاین سئو به چه صورت است ؟
 • هزینه های مشاوره سئو به چه صورت است ؟

 

در این مقاله قصد داریم به سوالات شما پاسخ دهیم پس در ادامه با ما همراه باشید.

right_top_02right_top_01
left_bottom_02left_bottom_01

لطفا برای دریافت مشاوره سئو فرم زیر را پر نمایید.

این فیلد برای هدف اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

مشاوره سئو و بهینه سازی سایت با سئودیجیکو

مشاوره سئو چیست؟

مشاوره سئو به صاحبان کسب و کار و مدیران سایت ها کمک می کند تا مسیر خودشان را در رسیدن به رتبه های بالاتر بهتر پیدا کنند.  یعنی بررسی دقیق سایت شما و رقبایتان و سپس برنامه ریزی و هدف گذاری برای رسیدن به موفقیت است. در مشاوره حرفه ای سئو صاحبین سایت با نقاط ضعف و قوت سایت خود آشنا می شوند و به راحتی می توانند برای سایت خود تصمیم گیری درستی داشته باشند.

این مشاوره بدان معناست که شما با یک فرد متخصص در مورد آینده کسب و کار خود در فضای دیجیتال صحبت می کنید. این مسئله می تواند بسیار اثر گذار باشد.مشاوره در زمینه سئو سایت در درآمد سایت و افزایش بازدید آن تاثیر به سزایی دارد. تصور کنید که با یک مشاوره درست چه قدر می توان پیشرفت کرد و از رقبا پیشی گرفت. از طرف دیگر،  اگر از مشاوره استفاده نکنید و یا با افراد غیر متخصص در مورد بهینه سازی سایت مشاوره بگیرید، قطعا نتیجه اش چیزی جز شکست سایت نخواهد بود.

مشاوره حرفه ای سئو - سئو دیجیکو

چرا سایت ما به مشاوره در زمینه سئو نیاز دارد؟

به دلیل آنکه امروزه رقابت برای کلمات کلیدی مختلف هر روز بیشتر می شود نیاز است تا مسیر سئو خود را با یک مشاور حرفه ای در میان بگذارید. مشاوره درست سئو به شما کمک می کند تا نقاط ضعف و قوت خود و رقبایتان را بشناسید و در مسیر درست گام بردارید. امروزه کاربران برای پیدا کردن کالا یا خدماتی که نیاز دارن از موتورهای جست و جو گر استفاده می کنند و این یک دلیل بسیار مهم و واضح است که سایت ما نیاز به سئو و مشاوره سئو دارد.

شاید مدیران کسب و کار بر این عقیده باشند که می توان به راحتی با دیدن دوره آموزشی سئو و یا بهینه سازی های ساده به موفقیت رسید و دیگر نیازی به مشاوره سئو نخواهد بود. اما باید گفت این تفکر نادرست است. مشاوره سئو بسیار اهمیت دارد زیرا باید بدانید مسیر سئویی که انتخاب کردید درست است یا خیر! چون در صورتی که مسیر سئو سایت شما مطابق اصول و استاندارد نباشد سایت شما بدون شک ضرر خواهد کرد.

پس همان طور که گفته شد یک مشاوره حرفه ای می تواند قبل از آن که در مسیر شکست بخورید و یا توسط گوگل جریمه شوید شما را از آنچه انجام می دهید آگاه کند و با برنامه ریزی درست شما را به موفقیت برساند. این امر با نیازسنجی درست، شناسایی کامل مخاطب هدف و هدف گذاری درست امکان پذیر است. سئودیجیکو خدمات سئوی جامع و کاملی ارائه می دهد که شما می‌توانبد در سریع‌ترین زمان، با سفارش این خدمات از آن‌ها بهره‌مند شوید

مشاوره رایگان سئو - سئو دیجیکو

مشاور سئو چه کسی است و چه مسئولیت هایی دارد؟

از مسئولیت هایی که یک مشاور سئو دارد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • استراتژی سئو سایت را برنامه ریزی، توسعه و اجرا کند.
 • در جهت بهینه سازی جستجوی طبیعی و بالاتر بردن نرخ CTR راهکار ارائه دهد.
 • به طور منظم تحقیق کامل درباره کلمات کلیدی را انجام دهد.
 • با مشتریان روابط محکم ایجاد کند.
 • باعث افزایش فروش سایت شود.
 • شاخصه های اصلی سئو سایت را مشخص کند.
 • هدایت ها، نرخ کلیک، نرخ پرش و سایر شاخصه ها را کنترل کند.
 • گزارش ها را به طور منظم تهیه و ارائه دهد.
 • شخصیت هدف خریدار ما را شناسایی کند تا مخاطبان شناسایی شده بهتر را هدف قرار دهد.
 • مشکلات و کمبودها را شناسایی کرده و راه حل ها و ایده ها را ارائه دهد.
 • بهبودهایی را برای بهینه سازی فرآیند و بهره وری پیشنهاد دهد.
 • برای اجرای صحیح بهترین روشهای جستجوگرها با توسعه دهندگان وب و تیم های بازاریابی کار کند.
 • در جریان آخرین تغییرات الگوریتم گوگل و اخبار پیرامون سئو باشد.

مشاور سئو یک متخصص سئو است که قادر به تجزیه و تحلیل سایت شما و رقبای شماست. یک مشاور باید بتواند به راحتی سایت شما را طبق معیار های سئو آنالیز کرده و نقاط ضعف و قوت آن را بشناسد.

او هم چنین باید با تجربه و به روز باشد و با الگوریتم های گوگل آشنا باشد تا بتواند سایت شما را در مسیر سود دهی قرار دهد. این ها از ویژگی های بارز مشاوران و کارشناسان تیم سئودیجیکو است.

مشاوران سئو مسئولیت برنامه ریزی ، پیاده سازی و مدیریت استراتژی کلی سایت شما را دارند. آنها معمولاً وظایف متنوعی مانند بازاریابی، تجزیه و تحلیل وب، برنامه ریزی استراتژی محتوا، ایجاد پیوند و استراتژی کلمات کلیدی را پوشش می دهند.

مراحل مشاوره در سئودیجیکو به چه صورت است؟

1
بررسی و آنالیز سایت
2
تحلیل حرفه ای رقبا
3
هدف گذاری و برنامه ریزی
4
ارائه راهکار ها و ایده ها
5
رسیدن موفقیت

آژانس تخصصی سئودیجیکو مرحله به مرحله سایت شما را بررسی می کند و در نهایت بهترین مشاوره را ارائه می دهد. در زیر با مراحل مشاوره حرفه ای سئو بیشتر آشنا می شویم.

 آنالیز دقیق سایت شما

در این مرحله کارشناسان ما به صورت دقیق و حرفه ای تمام سایت شما را آنالیز و بررسی می کنند. در اینجا سایت شما از نظر سئو داخلی و سئو خارجی به طور کامل بررسی می شود. نقاط قوت و ضعف سایت مشخص می شود و تمامی تحلیل ها به صورت گزارش هایی به شما ارسال خواهد شد. آنالیز سایت از آنجایی با اهمیت است که دقیقا به شما نشان می دهد وضعیت فعلی سایت شما چیست و در کجای مسیر قرار دارد.

 

آنالیز سئو سایت رقبا - مشاوره سئو سایت - سئو دیجیکو

تحلیل رقبا

بعد از آنکه تحلیل و آنالیز سایت شما به پایان رسید حال وقت آن است که وضعیت رقبا را بررسی کنیم. برای این کار کارشناسان ما ۱۰ رقیب اول شما را در تمامی فاکتورهای سئو بررسی می کنند. در این بررسی که باید بسیار دقیق صورت گیرد و نیازمند ابزارهایی است شما متوجه می شوید که عوامل موفقیت رقبای شما در چیست.

خروجی این مرحله نیز طی گزارشی برای شما ارسال می گردد تا برای مرحله بعد که هدف گذاری است آماده شویم!

هدف گذاری و برنامه ریزی دقیق

حال آنکه سایت شما و سایت رقبای شما به صورت دقیق بررسی و آنالیز شد وقت آن رسیده که با توجه به نتایج برای سایت خودتان برنامه ریزی دقیقی ارائه شود. کارشناسان آژانس تخصصی سئودیجیکو به صورت دقیق و حرفه ای برنامه سئو ۶ ماه آینده سایت شما را برای شما ارسال خواهند کرد. همچنین در این مرحله مواردی را که سایت شما در آن نیاز به بهبود و تغییر دارد طی گزارشی برای شما ارسال می شود.

برای آنکه یک سایت به موفقیت و بازدید بالا برسد نیاز داریم که به صورت دقیق و حرفه ای این مرحله را تکمیل کنیم زیرا آینده سایت شما به همین مرحله وابسته است!

ارائه راهکارها و ایده ها

با بررسی کسب و کار شما یکسری راه حل ها و ایده های نوآورانه و خلاقانه را نیز به شما پیشنهاد می دهیم.  داشتن ایده های جدید و پیاده سازی آن ها باعث می شود که مشتریان شما افزایش یابد. داشتن نوآوری های جدید شما را نسبت به رقبایتان متمایز می کند و به صورت تدریجی به تعداد مشتریان شما افزوده می شود. اگر سایت شما یک ویژگی منحصر به فرد داشته باشد قطعا کاربران و مشتریان سایت شما را انتخاب خواهند کرد.

رسیدن به موفقیت

با طی کردن این مسیر ما موفقیت سایت شما را تضمین می کنیم فقط کافی است که با پر کردن فرم و یا تماس با ما مسیر موفقیت خود را هموار کنید. مشاوران و متخصصان سئودیجیکو بهترین و با کیفیت ترین خدمات مشاوره سئو را به شما ارائه می دهند و موفقیت شما را تضمین می کنند.

بهترین مشاوره سئو به صورت رایگان

خدمات مشاوره سئو شامل چه مواردی می شود؟

مشاوران سئوی سئودیجیکو برای آنکه بهترین خدمات مشاوره سئو را به شما کاربران عزیز ارائه بدهند لیست دقیقی از این خدمات را در زیر آورده اند تا شما همراهان گرامی متناسب کار خود یک پلن را انتخاب کنید.

خدمات مشاوره

مشاوره رایگان

مشاوره ویژه سایت های تازه تاسیس

مشاوره ویژه سایت های حرفه ای

مشاوره در انتخاب کلمات کلیدی

2 کلمه

8 کلمه

15 کلمه

ارائه برنامه کاری دقیق ماهیانه

آنالیز عنوان های صفحات سایت

3 صفحه

۱۰ صفحه

20 صفحه

آنالیز تگ های متا

۱۰ صفحه

20 صفحه

آنالیز محتوای سایت

3 صفحه

۱۰ صفحه

20 صفحه

آنالیز کلمات کلیدی

3 کلمه کلیدی

10 کلمه کلیدی

30 کلمه کلیدی

آنالیز سرعت سایت

سازگاری سایت با موبایل

آنالیز عکس های سایت

آنالیز ویدئو های سایت

آنالیز URL های صفحات

آنالیز بک لینک

4 صفحه

25 صفحه

35 صفحه

آنالیز رقبا

4 رتبه اول

10 رتبه اول

15 رتبه اول

ارائه برنامه سئو داخلی

برای 1 ماه

برای 3 ماه

برای 6 ماه

ارائه برنامه سئو خارجی

برای 3 ماه

برای 6 ماه

ارائه راهکار ها و ایده های جدید

-

هزینه ماهانه

-

800 هزار تومان

1 میلیون و 400 هزار تومان

مشاوره رایگان سئو

اگر به دنبال آن هستید که پلن سئوی خود را مشخص کنید و یا سوالی در زمینه سئو سایت خود دارید و می‌خواهید در راستای بهبود رتبه سایت خود گام بردارید، می توانید از خدمات رایگان مشاوره ای ما استفاده کنید. خدمات مشاوره ای سئودیجیکو بهترین و کارآمدترین نوع آن است و برای تمامی کسب و کارها لازم و ضروری است.

واقعیت آن است که تمامی سایت ها به خدمات مشاوره ای در زمینه بهینه سازی نیاز دارند اما اگر این خدمات به صورت حرفه ای و رایگان باشد برای آن ها بسیار مفید خواهد بود. این فرصت را از دست ندهید و همین امروز از خدمات مشاوره رایگان سئو در سئودیجیکو استفاده کنید.

مشاوره رایگان سئو - سئو دیجیکو

سوالات متداول در زمینه مشاوره بهینه سازی سایت

هزینه مشاوره حرفه ای سئو به چه صورت محاسبه می شود؟

هزینه خدمات مشاوره ای سئو به فاکتور های زیادی بستگی دارد. اما با توجه به جدول بالا اگر یکی از پلن های آن را انتخاب کرده و سفارش دهید از هزینه آن باخبر خواهید شد.

هزینه مشاوره بستگی به مقدار زمانی که سایت شما نیاز دارد محاسبه می شود و مطمئن باشید این هزینه بسیار به صرفه خواهد بود زیرا موفقیت شما را تضمین می کند. هزینه خدمات مشاوره در زمینه سئو می تواند بسیار گران باشد اما سئودیجیکو ارزان ترین و با کیفیت ترین آن را به شما ارائه می دهد.

قبل از مشاوره باید چه کاری را انجام دهیم؟

قبل از مشاوره بهتر است سوالات خود را در قالب pdf آماده کرده و به راه های ارتباطی ما ایمیل نمایید تا ما با بررسی سوالات شما بتوانیم مشاوره ای بهتره و کارآمدتر ارائه دهیم.

زمان مشاوره حدودا چند دقیقه است؟

این بستگی به میزانی که شما درخواست می دهید دارد. اگر شما مشاوره رایگان سئو را انتخاب کرده باشید نهایتا بین ۱ تا ۲ ساعت مشاوره دریافت می کنید. اما این بدان معنا نیست که مشاوره شما کلا همان زمان را می گیرد.

متخصصان سئودیجیکو برای داشتن یک جلسه مشاوره حرفه ای قبل از آنکه با شما ارتباط برقرار کنند به آنالیز می پردازند تا بهترین ها را به شما ارائه دهند.

آیا سئو دیجیکو خدمات مشاوره تلفنی سئو هم دارد؟

بله در حال حاضر شما می توانید با شماره هایی که در صفحه تماس با ما قرار دارند، تماس بگیرید.

مشاوره سئو چیست ، خدمات سئو، سئو سایت، کلاس سئو، مشاوره سئو ،هزینه سئو سایت، آموزش مقدماتی سئو، ایده کسب و کار مشاور سئو، مشاور حرفه ای سئو، هزینه سئو سایت )

ديدگاه 2

سلام. به نظر شما برای مشاوره سئو، بهتره که سایت کاملا تکمیل شده باشه یا هر موقع میشه مشاوره گرفت؟
با تشکر

با سلام. در هر مقطعی از پروژه طراحی سایتتون میتونین از تجربه ی کارشناسان سئوی ما استفاده کنید. خوشحال میشیم اگه بتونیم تو این راه کمکتون کنیم. البته با در نظر گرفتن یکسری مسائل که به سئوی فنی سایت مربوطه، بهتره این مشاوره زودتر از تکمیل کامل سایت انجام بشه.

نوشتن یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

5 × 2 =

Call Now Buttonمشاوره رایگان سئو سایت