پس از تهیه و طراحی یک وبسایت مناسب برای کسب و کار خود باید به فکر پشتیبانی سایت خود باشید و از آن محافظت کنید. وبسایت مانند یک موجود زنده است. اگر از موجود زنده مراقبت نشود، خوراک و آب نداشته باشد و نگهداری نشود خواهد مرد. بنابراین پس از اتمام مرحله‌ی طراحی سایت نیاز به نگهداری و مراقبت از آن دارید تا همچنان بتوانید بعنوان سایت کسب و کار خود، از آن یاد کنید.

با گسترش روزافزون کسب و کارهای اینترنتی، کسب اطمینان از نگهداری و پشتیبانی سایت یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های مالکان به‌شمار می‌رود. رها کردن سایت و اصرار بر استفاده از طرح اولیه‌ی آن باعث نابودی سایت و در نتیجه ضرر و زیان کسب و کار است. شما می‌توامید خدمات سئو و پشتیبانی سایت خود را از متخصصان حرفه‌ای آژانس تخصصی سئودیجیکو بخواهید.

پشتیبانی سایت یعنی چه-هزینه ماهیانه پشتیبانی سایت

به‌روز رسانی مداوم، رفع مشکلات و نواقص، بهبود امنیت و ایمنی سایت و بهبود سئو از اقداماتی است که باید برای حفاظت و پشتیبانی سایت صورت گیرد. بنابراین برای پشتیبانی سایت خود باید به‌طور مداوم از صحت و سلامت عملکرد بخش‌های مختلف سایت اطمینان حاصل کنید. همچنین باید مشکلات فنی احتمالی که ممکن است در سایت شما بوجود بیاید را پیش‌بینی کرده و برای آن راه حلی درنظر داشته باشید.

آنچه در این بخش نتیجه گیری می‌شود این است که شما به یک تیم متخخص نیاز دارید. این متخصصین باید سایت شما را طبق فاکتورهای مختلف بررسی کنند، نواقص را برطرف کرده و آن را به‌روز رسانی کنند. در یک کلام باید پشتیبان سایت شما باشند. آژانس تخصصی سئودیجیکو آماده‌ی خدمت رسانی به سایت شماست تا شاهد رشد کسب و کار خود باشید.

پشتیبانی سایت یعنی چه-هزینه ماهیانه پشتیبانی سایت

پشتیبانی سایت یعنی چه؟

پشتیبانی سایت از سه بخش اصلی تشکیل شده است:

  1. پشتیبانی فنی
  2. پشتیبانی سئو
  3. پشتیبانی محتوایی

در حقیقت کارهای مربوط به نگهداری و پشتیبانی سایت شما در یکی از این سه دسته قرار دارد. باید درنظر داشت وظایف تیم پشتیبانی در نگهداری از سایت علاوه بر الزامی بودن، متناسب با کسب و کار شما متفاوت خواهد بود.

درنظر داشته باشید امروزه پشتیبانی سایت از طراحی آن مهم‌تر است زیرا سایتی زیبا که کارایی نداشته باشد و وظایف خود را در مقابل کاربران درست ایفا نکند، با شکست مواجه خواهد شد.

امروزه شرکت‌های بسیاری در جستجوی پشتیبان مناسب برای سایت خود هستند. پشتیبانی مناسب یعنی به‌روز رسانی مداوم سایت، نظارت بر محتوای تولید شده، نظارت بر سئو و به‌روز رسانی آن و برطرف کردن مشکلات فنی در سایت. کسب و کارها می‌توانند پشتیبانی سایت خود را به متخصصین در این زمینه بسپارند.

پشتیبانی از سایت باعث می‌شود همواره خدمات بهتری برای مشتریان فراهم کنید. در نتیجه مشتریان راضی‌تر خواهند بود و افراد بیشتری را به استفاده از خدمات شما دعوت می‌کنند که باعث رونق کسب و کار شما خواهد شد.

گام‌‌های پشتیبانی سایت

همان‌طور که گفته شد پشتیبانی سایت تلاشی مستمر است که باید به‌طور مداوم تکرار شود. اگر وظایف پشتیبان سایت به صورت مستمر و درست اعمال شود، سایت با مشکل فنی روبه‌رو نخواهد شد و پذیرای حجم گسترده‌ای از بازدیدکنندگان خواهد بود.

در ادامه پشتیبانی سایت را در سه بخش مهم بررسی خواهیم کرد:

پشتیبانی فنی

همان‌طور که می‌دانیم مشکلات و نواقص فنی که اصطلاحا به آن‌ها “باگ” گفته می‌شود، یکی از عواملی است که می‌تواند سبب از کار افتادن سایت ما شود. از کار افتادن سایت یک کسب و کار معادل رفتن آن کسب و کار به سوی نابودیست. بنابراین باید بارها و بارها سایت را از نظر فنی در دوره‌های مختلف مورد بررسی قرار دهیم تا نواقص فنی آن را بررسی کنیم. همچنین به پیش‌بینی مشکلات احتمالی در آینده بپردازیم تا بتوانیم پیش از وقوع فاجعه از آن جلوگیری کنیم.

درنتیجه حذف ایرادات فنی در اولویت پشتیبانی سایت قرار می‌گیرد زیرا که پیش از بهبود یک کسب و کار ابتدا باید آن را حفظ کرد. همچنین باید عواملی که به سلامت سایت آسیب می‌زند را مورد بررسی قرار داد. لینک‌های شکسته، افزونه‌های قدیمی و سیستم‌های مدیریت محتوای غیراستاندارد از عواملی هستند که به سایت آسیب فراوانی وارد خواهند کرد.

پشتیبانی سایت یعنی چه

پشتیبانی امنیتی

با گسترش روز افزون حملات سایبری، امنیت در فضای اینترنتی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.  امنیت و ایمنی سایت‌ها برای موتورهای جستجو بسیار حائز اهمیت است. برای کاربران نیز امنیت یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های یک سایت است.

برای این که کسب و کار کاربرپسندی داشته باشید باید در جلب اعتماد کاربران کوشا باشید. بنابراین باید امنیت سایت خود را تا جایی بالا ببرید که احتمال هدف قرار گرفتن توسط هکرها کاهش یابد.

کاربران اطلاعات شخصی خود را در سایت شما وارد خواهند کرد. وظیفه‌ی حفاظت از این اطلاعات برعهده‌ی تیم پشتیبانی است. اگر ایمنی سایت خود را ارتقا ندهید، مشتریان خود را به سادگی در کسری از ثانیه از دست خواهید داد که این باعث نابودی کسب و کارتان خواهد شد.

یکی از فاکتورهای مهم در بخش امنیت سایت که در سئو نیز بسیار موثر خواهد بود دارا بودن گواهی‌نامه‌ی SSL است. داشتن این گواهی‌نامه‌ امنیت و اعتبار سایت شما را به سطح استانداردی ارتقا خواهد داد.

پشتیبانی محتوایی

یکی از فرآیندهای بسیار مهم که لازمه‌ی سئو سایت و جذب کاربران است، تولید محتواست. یکی از اقداماتی که تیم پشتیبانی سایت باید وقت زیادی را به آن اختصاص دهد تولید انواع محتواهاست. عکس، ویدئو، تولید پادکست، تولید محتوای صوتی و محتوای متنی از انواع محتوا هستند که باید در سایت شما موجود باشند. در پشتیبانی محتوایی، باید محتوا را به‌طور مداوم و در بازه‌ی زمانی منظم تولید کرد و در سایت قرار داد. این فرآیند بیشترین تاثیر را در سئو سایت دارد که کابران را به کسب و کار شما جذب خواهد کرد و سایت شما را زنده نگه می‌دارد.

اما در تولید محتوا باید به نکاتی توجه کرد. در درجه‌ی اول باید درنظر داشته باشید که متناسب با کلمه‌ی کلیدی و سئو سایت خود محتوایی خاص تولید کنید. عکس و ویدیو نیز در صفحات سایت خود قرار دهید تا موتورهای جستجو ارزش بیشتری برای سایت شما قائل شوند. در ضمن تولید محتوای مد نظر خود را می‌توانید به تیم ما بسپارید. برای اطلاع از قیمت تولید محتوا می توانید به صفحه مربوطه مراجعه کنید.

نکته‌ی بسیار مهمی که باید در پشتیبانی محتوایی خود درنظر داشته باشید، به‌روز رسانی محتواست که در زمینه بازاریابی محتوایی نیز تاثیر بسزایی دارد. پس از گذشت مدت زمانی مشخص باید محتوایی را که تولید کردید به‌روز کنید(حتی اگر این به‌روز رسانی افزودن یک پاراگراف جدید باشد). چنانچه محتوای خود را نیز در صفحه‌ی دیگری از سایت خود قرار دادید یا آن را به‌طور کامل حذف کردید از ریدایرکت(Redirect) قافل نشوید.

هزینه پشتیبانی وب سایت

پشتیبانی باید توسط تیمی انجام شود که تخصص بالایی در این زمینه داشته باشد؛ یک تیم پشتیبانی باید دانشی به روز شده و تلاش بسیار داشته باشد. از آپدیت های سرور و هاستینگ و اشراف کامل تیم پشتیبانی به آپدیت ها و سینک شدن سرور با وب سایت گرفته تا رفع مشکلات قالب و پلاگین های وب سایت. قیمت پشتیبانی سایت نیز نکته مهمی است، ولی باید در نظر داشت که میزان کیفیت خدمات و برند شرکت ها تاثیر مستقیمی در تعرفه پشتیبانی سایت دارد.

آژانس تخصصی سئودیجیکو با داشتن تجربه کافی در حوزه طراحی انواع وب سایت ها و پشتیبانی حرفه ای خود در این حوزه می‌تواند گزینه بسیار مناسبی برای سپردن تمامی دغدغه های وب سایت شما باشد. تجربه ی مجموعه‌ی ما در زمینه های دیجیتال مارکتینگ از جمله سئو و طراحی سایت و راه‌اندازی کمپین‌های مختلف، می‌تواند نیاز شما را در تمامی زمینه های دیجیتال مارکتینگ بصورت کامل و حرفه‌ای رفع کند.

در صورت تمایل، شما در سئودیجیکو برای پشتیبانی وب سایت تان ابتدا فرم پشتیبانی موجود در این صفحه را پر کرده، سپس کارشناسان ما با شما ارتباط می‌گیرند تا شما را از لیست خدمات ما به صورت کامل آگاه کنند وسپس قرارداد پشتیبانی با شما بسته خواهد شد.

قیمت پکیج‌های نگهداری و پشتیبانی سایت

حرفه ای
تومان999ماهانه
کلیه خدمات پلن پایه
آپلود تخصصی۴ محتوا در ماه
مشاوره توسعه و سئو سایت
بررسی صحت عملکرد ssl روی صفحات
آپلود تخصصی۴ محتوا در ماه
حداکثر درخواست مشکل ۱۵ عدد
ویژه
تومان1,500ماهانه
کلیه خدمات پلن حرفه ای
آپلود تخصصی8 محتوا در ماه
بررسی افزونه های ضرور و غیر‌ضروری
بک آپ روزانه از دیتابیس سایت
رصد هفتگی سلامت وبسایت
حداکثر درخواست مشکل ۲۵ عدد
پایه
تومان600ماهانه
رفع ارور های رایج وب سایت
آپدیت دوره ای قالب وردپرس
آپدیت افزونه های رایگان
آپدیت هسته وردپرس
بک آپ ماهیانه از کل سایت
آپلود تخصصی۲ محتوا در ماه
حداکثر درخواست مشکل 12 عدد
پشتیبانی سایت

فرم پشتیبانی سایت

لطفا فرم زیر را جهت ارتباط با کارشناسان ما پر کرده و در پایان دکمه‌ی ارسال را فشار دهید. کارشناسان ما در اسرع وقت سایت شما را آنالیز کرده و با شما ارتباط می‌گیرند.

این فیلد برای هدف اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

left_top_02left_top_01
پشتیبانی سایت
پشتیبانی سایت

پشتیبانی و سئو

یکی از کارهای بسیار مهمی که برای پشتیبانی سایت خود باید انجام دهید سئو است. سئو امروزه یکی از مهم‌ترین مراحل پشتیبانی در دوران پساطراحی سایت است که صاحبان کسب و کار برای آن انرژی و هزینه‌ی زیادی صرف می‌کنند.

اما سئو چیست؟ سئو یک ابزار ماندگار برای بازاریابی اینترنتی است. سئو در حقیقت مجموعه‌ای از اقداماتی است که باعث می‌شود سایت شما در صفحه‌ی اول گوگل برای کاربران نمایش داده شود.

درواقع در فرآیند سئو ارزش و اعتبار یک سایت نزد موتورهای جستجو افزایش می‌یابد. این موضوع به آن‌ها ثابت می‌کند سایت شما برای نمایش دادن به کاربران مفیدتر از باقی سایت‌ها است.

همان‌طور که گفته شد سئو یکی از اقداماتی است که پس از طراحی باید صورت گیرد تا سایت مورد توجه موتورهای جستجو قرار گیرد و درنتیجه به کاربران نمایش داده شود. بنابراین سئو عملیاتی است که برای پشتیبانی سایت باید صورت گیرد.

چه اقداماتی برای سئو باید انجام شود؟ تولید محتوا، بهینه سازی فایل‌هایی که در طراحی به‌کار رفته‌اند(مانند فایل‌های js و css)، لینک سازی داخلی و خارجی به صورت اصولی، افزایش بازدید سایت، فعالیت در شبکه‌های اجتماعی و… از تلاش‌هایی است که برای سئو و بهبود رتبه سایت باید انجام داد. برای انجام این فعالیت‌ها زمان و انرژی زیادی لازم است. با سپردن پشتیبانی سایت خود به تیم متخصص سئودیجیکو، می‌توانید سئو مناسب داشته باشید و رتبه خود را ارتقا دهید.

همچنین سئو باعث می‌شود سایت بهینه‌تری داشته باشید. درنتیجه سرعت سایت شما بالا می‌رود که علاوه بر موتورهای جستجو، برای کاربران نیز خوشایند خواهد بود. علاوه براین محتوای خاص خود را دارید که به برندسازی کسب و کار شما کمک می‌کند.

یکی دیگر از فواید بسیار مهم سئو پیشتازی در میان رقبا است. مطمئناً در کسب و کار خود رقبای پرشمار و قدرتمندی دارید که باید با آن‌ها رقابت کنید. برای رقابت با سایرین نیاز است سایت خود را به‌عنوان بهترین نتیجه به موتورهای جستجو معرفی کنید. همان‌طور که گفته شد باید برای این کار از سئو استفاده کنید. پس باید سئوی مناسب‌تری را برای سایت خود فراهم کنید.

وظایف پشتیبان سایت

با توجه به نکاتی که تا به اینجا بررسی کردیم، نتیجه‌گیری کردیم که باید پشتیبانی سایت قوی داشته باشیم تا بتوانیم از کسب و کار خود حفاظت و نگهداری کنیم. حال می‌خواهیم بررسی کنیم که یک تیم متخصص پشتیبانی سایت باید چه خدماتی را ارائه کند تا بتوانیم با آرامش بیشتری پشتیبانی سایت خود را به آن‌ها بسپاریم.

باید های پشتیبانی سایت

همان‌طور که پیش از این گفتیم یکی از مهم‌ترین مراحل پشتیبانی سایت، سئو است. طراحی سایت که به اتمام رسید نیاز است تا کسب و کار خود را مطرح نگه‌داریم. برای این‌که کسب و کار خود را در معرض دید همگان قرار دهید نیاز به سئوی قدرتمند دارید. در ادامه به شمردن تعدادی از وظایف تیم پشتیبانی در زمینه‌ی سئو خواهیم پرداخت:

بک لینک
بک لینک، لینکی خارجی است که از طرف سایت‌های دیگر به صفحات سایت شما ارجاع داده می‌شود که تاثیر مستقیم روی سئو می‌گذارد. بنابراین فرآیند لینک بیلدینگ (link building) برای سئوی سایت از اهمیت بسیاری برخوردار است. البته باید به صورت اصولی و طبق یک استراتژی مشخص انجام شود. لینک سازی در افزایش نرخ بازدید از سایت بسیار موثر واقع می‌شود.
سئوی داخلی و خارجی
سئو در حالت کلی به دو دسته سئو داخلی و خارجی تقسیم بندی می شوند که برای موتورهای جستجو مثل گوگل، هر دو از اهمیت خاصی برخوردارند که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند. همچنین نیازمند استراتژی های منظم و دقیقی می باشد که باید به خوبی طراحی شوند تا یک سایت بتواند از نظر محتوایی و رتبه ارتقا پیدا کند. کارشناسان ما همواره به فکر بهبود سئوی سایتتان در جهت پیشرفت کسب و کار شما هستند.
بهینه سازی
بهینه‌سازی مجموعه تکنیک‌هایی است که موجب استانداردسازی صفحات می‌شود. این فرآیند در نهایت موجب افزایش سرعت سایت می‌شود که برای کاربران بسیار حائز اهمیت است. نکاتی که در بهینه سازی باید رعایت شود شامل فشرده‌سازی کدها، بهینه‌سازی عکس‌ها و افزودن ویژگی ALT، بررسی کدهای inline، بررسی لینک‌های شکسته و به‌روز رسانی‌ها می‌شود.

پشتیبانی سایت برای چه کسب و کارهایی ضرورت دارد؟

با افزایش روزافزون اهمیت کسب و کارهای اینترنتی، ضرورت استفاده از پشتیبانی سایت به نقطه‌ی اوج خود رسیده است. لازمه‌ی یک کسب و کار موفق این است که باید با رقبای قدرتمند خود رقابت کند، به‌طور مداوم محتوای مناسب تولید کند و پس از گذشت زمان آن را به‌روز کند. در شبکه‌های اجتماعی تبلیغ کند. صاحب کسب و کار علاوه بر گام‌هایی که نیاز است در زمینه‌ی سایت و تبلیغات بردارد، باید خدمات مناسبی به مشتریان خود ارائه دهد و کسب و کار خود را نیز ارتقا بخشد. همچنین برای حفظ کسب و کار خود نیازمند پشتیبانی سایت است.

با استناد بر آنچه که تا الان گفته شد، صاحب کسب و کار زمان و انرژی مورد نیاز برای پشتیبانی از سایت خود را ندارد. درنتیجه مالکان نیازمند هستند تا از تیمی متخصص جهت پشتیبانی هرچه بهتر سایت خود استفاده کنند تا بتوانند نتیجه‌ی بهتری در کار خود بگیرند. بنابراین تمامی کسب و کارها به پشتیبانی از سایت نیاز دارند. سئودیجیکو با داشتن سئوکاران و طراحان سایت حرقه‌ای آماده‌ی پشتیبانی از سایت شماست. پس همین الان فرم موجود در این صفحه را پر کنید تا کارشناسان ما به راحتی با شما در ارتباط باشند.

پشتیبانی سایت

استخدام پشتیبان سایت و چند نکته‌ی دیگر

1. به‌روز رسانی سخت افزاری

علاوه بر به‌روز رسانی محتوایی و نرم افزاری نیاز است که سخت افزار سایت خود را نیز ارتقا دهید. از سروری قوی‌تر استفاده کنید تا هم سرعت سایت شما بالاتر رود هم بتوانید قابلیت‌های جدیدتری را به سایت خود اضافه کنید.

2. بهبود سرعت سایت

امروزه کاربران در اینترنت عجول هستند و می‌خواهند در کمترین زمان ممکن به نتیجه‌ی مطلوب خود برسند. اگر بارگذاری صفحه‌ای از سایت بیش از پنج ثانیه طول بکشد، بیست و پنج درصد از کاربران از وبسایت خارج می‌شوند. بنابراین فاکتوری که می‌تواند از قابلیت‌های یک سایت مهم‌تر باشد سرعت آن است. همچنین سرعت بارگذاری در رتبه‌بندی نیز بسیار با ارزش است.

3. سازگاری صفحات

سایتی که برای کسب و کار خود طراحی می‌کنید باید در تمامی پلتفرم‌ها قابل اجرا باشد. در مرورگرهای متفاوت مانند Google chrome, Firefox, Safar و غیره به خوبی عمل کند و طراحی ظاهری خود را حفظ کند. یکی از ویژگی‌های بسیار مهمی که برای سایت لازم است واکنش گرا(Responsive) بودن آن است. یعنی استایل صفحات آن در دسکتاپ و تبلت و موبایل بهم نریزد.

تمامی صفحات سایت باید در اندازه‌‌های مختف ظاهر خود را حفظ کنند. سازگاری صفحات سایت با ابعاد گوشی‌های موبایل یکی از ویژگی‌های مهمی است که سایت شما حتما باید دارا باشد. بنابراین صفحات واکنش گرا برای سایت خود طراحی کنید تا رتبه‌ی بهتری در موتورهای جستجو داشته باشید.

4. رفع پیوندهای شکسته

با توجه به اهمیت و تاثیرگذاری در سئو، همواره باید تعدادی لینک در سایت شما وجود داشته باشد. لینک‌ها به دو صورت در سایت شما قرار می‌گیرند. لینک‌هایی که صفحات شما را به سایت‌های دیگر متصل می‌کنند، لینک‌هایی که به صفحات دیگر در سایت شما پیوند برقرار می‌کنند.

اما این لینک‌ها ممکن است نواقصی را به‌وجود آورند. سایتی که به آن لینک داده‌اید اکنون در دسترس نباشد، صفحه‌ای در سایت شما که به آن لینک داده‌اید خارج از دسترس باشد، یا آدرس صفحه‌ی خود را عوض کنید و فراموش کنید لینک‌هایی که به این صفحه متصل می‌شوند را به‌روز رسانی کنید؛ همگی مشکلاتی هستند که باعث پدیدار شدن لینک‌های شکسته می‌شوند.

لینک شکسته علاوه بر نارضایتی کاربران باعث گرفتن امتیاز منفی از موتورهای جستجو شده و رتبه‌ی سایت شما سقوط می‌کند. به همان میزان که لینک‌های معتبر به ارزش و اعتبار سایت شما می‌افزایند، لینک شکسته از ارزش سایت شما خواهد کاست.

5. تجزیه و تحلیل سایت

به‌طور مداوم عملکرد سایت شما باید کنترل شود تا در صورت بروز خطا، مشکل برطرف شود. علاوه بر این برای بهبود عملکرد سایت نیز لازم است که ابتدا سایت بررسی شود تا مواردی که نیاز به ارتقا دارند مشخص شوند. بنابراین یکی از مهم‌ترین وظایف تیم پشتیبانی سایت این است که عملکرد سایت را طبق معیارهای جهانی و سطح بالا تجزیه و تحلیل کند.

استخدام پشتیبان سایت
تاثیر پشتیبانی سایت بر مخاطب

تاثیر پشتیبانی سایت بر مخاطب

پشتیبانی سایت از جنبه‌های مختلفی بر نظر مخاطبین نسبت به یک کسب و کار تاثیر خواهد گذاشت. امنیت سایت یکی از فاکتورهایی است که به جلب اطمینان کاربران نسبت به یک کسب و کار کمک خواهد کرد. احساس امنیت یکی از عواملی است که کاربران را به استفاده از سایت شما تشویق می‌کند.

به‌روز رسانی یکی دیگر از اقداماتی است که در پشتیبانی سایت رخ می‌دهد. کاربران از ظاهر تکراری و همیشگی استقبال نمی‌کنند. بنابراین با به‌روز رسانی طراحی سایت می‌توانید علاوه بر جذب مخاطب مشتریان فعلی خود را نیز حفظ کنید.

سرعت سایت یکی دیگر از ویژگی‌هایی است که در رضایت مشتریان شما بسیار تاثیرگذار است. در بازه‌ی پشتیبانی سایت خود باید سعی شود تا سرعت سایت شما افزایش یابد.

محتوای جدیدتر با ظاهری زیباتر مطمئناً از عوامل دیگری است که باعث می‌شود کاربران مدت بیشتری در سایت شما باشند و زمان بیشتری را صرف خواندن محتوای شما کنند.

بنابراین باید زمان زیادی برای کلیه ی اقدامات پشتیبانی سایت اختصاص یابد تا کسب و کار شما را در بهترین حالت حفظ کند. مجموعه اعمالی که به منظور پشتیبانی سایت انجام می‌شود سبب بهبود رتبه و کسب و کار شما خواهد شد.

و در پایان، دریافتیم که پشتیبانی سایت برای هر کسب و کاری الزامی می‌باشد. برای نگهداری از یک سایت نیاز به تولید محتوا، بهبود سرعت، بهینه‌سازی سایت و سئو دارید. بنابراین به یک تیم متخصص که پشتیبانی سایت شما را برعهده بگیرند نیاز دارید. پشتیبانی سایت حتی شاید از طراحی اولیه‌ی آن مهم‌تر باشد. درنتیجه غافل شدن از آن باعث نابودی یک کسب و کار می‌شود.

همچنین یافتیم امنیت و سئو شاخه‌های اصلی و مهم پشتیبانی سایت هستند که باید آن‌ها را درنظر گرفت. باید برای پشتیبانی سایت و ارتقای آن ، هزینه کرد و زمان مناسبی به آن اختصاص داد. در غیر اینصورت باید با کسب و کار خود در فضای آنلاین، برای همیشه خداحافظی کرد. البته این هزینه‌ها نوعی سرمایه گذاری محسوب می‌شود؛ زیرا در یک زمان کوتاه مدت، سودی بسیار بیشتر از آن در انتظار شماست.

کارشناسان آژانس تخصصی سئودیجیکو آماده‌ی خدمت رسانی و پشتیبانی از سایت شما به صورت کاملا حرفه‌ای هستند. کافیست فرم موجود در این صفحه را پر کنید تا کارشناسان ما با شما ارتباط برقرار کرده و راهنمایی های لازم را انجام دهند.

وبلاگ

پاسخ کامل و جامع هرسوالی که در زمینه سئو و طراحی سایت وردپرسی دارید را می توانید به سادگی در وبلاگ ما پیدا کنید.

دوره پشتیبانی سایت، آموزش رایگان پشتیبانی سایت، استخدام پشتیبانی سایت، پشتیبانی سایت ،پشتیبانی سئو سایت، پشتیبانی سایت php، شرح خدمات پشتیبانی وب سایت، تعرفه پشتیبانی سایت، تیم پشتیبانی،لیست خدمات پشتیبانی سایت، شرکت پشتیبانی وب سایت، رتبه سئو سایت، پکیج های پشتیبانی سایت، پشتیبانی سایت وردپرسی، پشتیبانی و نگهداری وب سایت، قیمت پست گذاشتن در سایت )

نوشتن یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

Call Now Buttonمشاوره رایگان سئو سایت